Apple Watch vo farbe (PRODUCT)RED možno už tento rok

Rozšírenie ponuky modelov Series 5 o novú farbu by mohlo byť reálne už čoskoro. Vyplýva to z informácii WatchGeneration.

Francúzsky blog vo svojom príspevku uviedol, že na spomínané hodinky narazil v Apple databáze, ktorú ale bližšie nešpecifikoval. Má ísť o hliníkový model s podobným červeným povrchom ako má napríklad iPod Touch.

Možným termínom, kedy by Apple novinku predstavila je prvý štvrťrok 2020. V prípade iPhonu 7 a 8 vo farbe (PRODUCT)RED to boli mesiace marec a apríl.

iPhone 8 (PRODUCT)RED

Časť zisku z predaja zariadení a príslušenstva v tejto farbe Apple vždy venuje na podporu aktivít, ktoré bojujú proti AIDS, malárii a tuberkulóze. Od roku 2006 predstavovali tieto príspevky sumu 220 miliónov dolárov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Nové 5D optické disky; sú lepšie ako Blu-ray?

Aktuálne je čoraz viac využívaný internetový priestor, ako ukladanie na disky. A niet sa čomu diviť. Veď za cenu 2€ mesačne vám Google One ponúka rozšírenie úložiska z 15 GB na 100 GB. Svoje dokumenty tak môžete mať stále pokope bez zháňania diskov. Alebo za 99.99€ na rok, či 9.99€ mesačne máte 2TB miesta. Nová technológia by to však mohla zmeniť a my by sme sa tak mohli vrátiť ku skladovaniu súborov späť do reálneho sveta.