Apple TV+ predstavuje novinku od Wernera Herzoga

Pozrite si trailer na chystaný dokument známeho tvorcu, ktorý na stream Apple dorazí v polovici novembra.

Snímka s názvom Fireball: Visitor From Darker Worlds ponúka pohľad na to, ako ovplyvnili meteority či kométy život na Zemi. Nielen z hľadiska prírody, ale aj náboženstva, mytológie či ľudskej predstavivosti.

Na príprave dokumentu spolupracuje Herzog s režisérom a vedcom Cliveom Oppenheimerom. Dvojica spolu už vytvorila tituly ako Encounters at the End of the World či Into the Inferno. Prvý spomínaný film zaviedol divákov do Antarktídy a v tom druhom sa pozreli na aktívne sopky.

Fireball má premiéru stanovenú na 13. november a rozšíri tak aktuálnu ponuku dokumentov z produkcie Apple, medzi ktoré patrí napríklad Tiny World, Boys State či The Elephant Queen.

zdroj: Apple TV+

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Gmail, Netflix, LinkedIn: Unikli 3 miliardy užívateľských údajov

Gmail, Netflix či LinkedIn. Jeden z najväčších kyberútokov súčasnosti si so sebou odniesol citlivé údaje takmer 3 miliárd prihlasovacích emailov a hesiel. Užívateľom sa odporúča okamžitá zmena hesla, prípadne zapnutie ďalších bezpečnostných prvkov, ako je napríklad dvojzložkové overenie (2FA).
pokračovanie článku

Koniec iPhone 12 mini na dohľad?

Nová analýza od J. P. Morgan očakáva, že Apple môže čoskoro zastaviť výrobu najmenšieho modelu z poslednej generácie svojho smartfónu. Dôvod príliš neprekvapí.