Apple TV+ plánuje viacero noviniek

Streamovacia služba odhalila dátum premiéry pre niekoľko nových formátov, ktoré v priebehu roka pribudnú v jej ponuke.

Prvou novinkou je seriál Defending Jacob, v ktorom sa v hlavnej úlohe predstaví Chris Evans. Príbeh otca, ktorý sa musí vyrovnať s dôsledkami toho, že jeho dospievajúci syn je obvinený z vraždy, začne Apple TV+ rozprávať už 24. apríla.

Svetoznámy režisér Steven Spielberg zase prinesie remake svojich Amazing Stories. Pätica epizód dorazí 6. marca. Podľa niektorých zdrojov mal byť práve reštart seriálu z 80. rokov vlajkovou loďou pri spúšťaní Apple TV+, avšak pre problémy počas produkcie, bol štart seriálu odložený.

Home Before Dark je dramatický seriál inšpirovaný skutočným príbehom. Ten sa točí okolo dievčaťa menom Hilde, ktoré sa z Brooklynu presťahuje do malého mestečka pri jazere, kde postupne odhaľuje pravdu o odloženom prípade, ktorý sa všetci (vrátane jej otca) snažili zamisť pod koberec. Predloha hlavnej postavy, Hilde Lysiak, mala v čase udalostí 11 rokov.

Seriál začína trojicou epizód, ktoré budú dostupné od 3. apríla. Home Before Dark sa dočká aj pokračovania – bola potvrdená aj druhá séria.

zdroj: 9to5Mac

komentárov
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Inštalovať iOS 14 alebo nie?

Nový iOS prináša viacero zaujímavých zmien aj nových funkcií. Dôležitá je však aj otázka: aktualizovať už teraz alebo radšej ešte počkať?