Apple TV+ plánuje viacero noviniek

Amazing Stories 800x533 - Apple TV+ plánuje viacero noviniek

Streamovacia služba odhalila dátum premiéry pre niekoľko nových formátov, ktoré v priebehu roka pribudnú v jej ponuke.

Prvou novinkou je seriál Defending Jacob, v ktorom sa v hlavnej úlohe predstaví Chris Evans. Príbeh otca, ktorý sa musí vyrovnať s dôsledkami toho, že jeho dospievajúci syn je obvinený z vraždy, začne Apple TV+ rozprávať už 24. apríla.

Defending Jacob 680x454 - Apple TV+ plánuje viacero noviniek

Svetoznámy režisér Steven Spielberg zase prinesie remake svojich Amazing Stories. Pätica epizód dorazí 6. marca. Podľa niektorých zdrojov mal byť práve reštart seriálu z 80. rokov vlajkovou loďou pri spúšťaní Apple TV+, avšak pre problémy počas produkcie, bol štart seriálu odložený.

Amazing Stories 680x453 - Apple TV+ plánuje viacero noviniek

Home Before Dark je dramatický seriál inšpirovaný skutočným príbehom. Ten sa točí okolo dievčaťa menom Hilde, ktoré sa z Brooklynu presťahuje do malého mestečka pri jazere, kde postupne odhaľuje pravdu o odloženom prípade, ktorý sa všetci (vrátane jej otca) snažili zamisť pod koberec. Predloha hlavnej postavy, Hilde Lysiak, mala v čase udalostí 11 rokov.

Seriál začína trojicou epizód, ktoré budú dostupné od 3. apríla. Home Before Dark sa dočká aj pokračovania – bola potvrdená aj druhá séria.

zdroj: 9to5Mac

komentárov
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
MacBook Air 2020
pokračovanie článku

Apple predstavil nový MacBook Air a Mac mini

Apple dnes okrem nového iPadu Pro predstavil aj nový MacBook Air a mierne aktualizoval Mac mini. Keby sme to mali zhrnúť, majitelia nového modelu sa môžu tešiť na dvakrát viac výkonu, dostupného úložiska a novú klávesnicu Magic Keyboard, známu zo 16" MacBooku Pro.