Apple TV+ možno predĺži svoje predplatné zadarmo

Streamovacia služba Apple by mohla za určitých podmienok byť bezplatná až do februára.

Apple TV+ bola predstavená minulý rok a do života ju Apple uviedol 1. novembra. Stream s mesačným poplatkom 4,99 € postupne rozširoval svoj katalóg filmov a seriálov o ďalšie novinky, ale jedným z kľúčových benefitov bola možnosť sledovať prvý rok jeho obsah bezplatne.

Stačilo k tomu nové zariadenie Apple a následná aktivácia služby. Nedávno sme informovali, že práve pre ľudí, ktorí si Apple TV+ takýmto spôsobom aktivovali, na konci októbra skončí rok zadarmo.

Podľa čerstvých informácií to však vyzerá, že Apple predĺži trvanie trialu pre jeho video platformu. V praxi budú predplatné používateľov, ktorých sa to týka, automaticky predĺžené.

Ak ste teda začali svoj bezplatný rok v období medzi 1. novembrom 2019 a 31. januárom 2020, vaše predplatné zadarmo potrvá do konca februára a získate tak 3 mesiace navyše. Ak ste sa do Apple TV+ registrovali v marci či neskôr, váš trial prirodzene potrvá dlhšie ako do februára. 

Účty s ročným a mesačným plánom získajú počas spomínaných troch mesiacov kredit, ktorý bude možné využiť v iTunes Store či v App Store alebo ním zaplatiť za akúkoľvek z Apple služieb, ktoré máte spárované s vaším účtom.

Oficiálne zatiaľ Apple túto možnosť nepotvrdil, ale na viacerých fórach a portáloch sa o predĺžení živo diskutuje. Mohlo by ísť o spôsob ako Apple chce kompenzovať rok 2020, ktorý s ohľadom na pandémiu priniesol zdržania v produkcii viacerých formátov Apple TV+.

zdroj: 9to5Mac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.