Apple TV+ má novú cenu Emmy!

Rok po spustení streamovacej platformy, získal ďalšu prestížnu cenu jeden z jej formátov.

Vlajková loď, ktorou pri štarte Apple TV+ bola The Morning Show, dokázala svoju popularitu aj na nedávnom odovzdávaní cien Primetime Emmy. Cenu si odniesol Billy Crudup ako výnimočný vedľajší herec v kategórii dráma. The Morning mal na Emmy celkovo osem nominácií. Apple TV+ si dávnejšie odniesla dvojicu cien v súťaží Daytime Emmy – za seriál Ghostwriter a animák Peanuts in Space: Secrets of Apollo 10.

zdroj: Emmys

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.