WatchOS 6.1 je tu

Apple vydalo aktualizáciu svojho najnovšieho watchOS. Update prichádza mesiac po vydaní pôvodného systému. Aké novinky prináša?

V prvom rade je to podpora pre AirPods Pro a samozrejme viaceré vylepšenia a opravy chýb. Vďaka aktualizácii je teraz možné nainštalovať watchOS 6 aj na hodinky prvej a druhej generácie. Pri vydaní prvej verzie watchOS 6 bol systém kompatibilný iba s modelmi Apple Watch Series 3 a staršími. 

Okrem vydania watchOS 6.1 prichádza aj watchOS 5.3.3 pre zariadenia, ktoré neboli aktualizované na najnovšiu verziu systému. WatchOS 6 vyžaduje iPhone s iOS 13.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?