Vývoj AR headset od Apple napreduje

Správ a informácií o chystanom headsete pre rozšírenú realitu pribúda. Podľa viacerých zdrojov by sa mal tento produkt objaviť už v nadchádzajúcom roku. Stane sa tak a v akej podobe?

Zariadenie by malo byť spárované s iPhonom vďaka čomu by správy, navigáciu či herné zážitky sprostredkovalo cez zrakové vnemy. Podľa spoľahlivých Apple na vývoj AR riešení a s nimi súvisiaceho roduktu najalo ďalších odborníkov na rozšírenú realitu. Samotný headset je v štádiu testovania a to, ako rýchlo sa ho dočkáme, záleží najmä od toho ako bude jeho vývoj napredovať.

Apple si však v týchto veciach zdá sa verí. Koniec koncov, cieľ priniesť headset už budúci rok sa spomína v rovnakom dokumente, v ktorom Apple hovorí o nových iPhonoch pre rok 2020 s 5G podporou, výrazne výkonejšími procesormi a ďalšími vylepšeniami. Zdá sa, že na najbližší rok si toho značka predsavzala celkom dosť. Bude zaujímavé sledovať, čo prinesie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.