Vianočný sprievodca Apple TV+

Vianoce sú za rohom a možno sa vám zíde prehľad toho, čo si môžete pozrieť na streamovacej platforme od Apple.

Aktuálna ponuka pôvodných formátov v 4K HDR ponúka rôzne žánre filmov aj seriálov. Čo teda aktuálne ponúka Apple TV+?

Seriály

Truth Be Told

True-crime seriál, v ktorom hrá jednu z dvoch hlavných úloh Jesse Pinkman z Breaking Bad. Presnejšie Aaron Paul, ktorý túto ikonickú postavu stvárnil. Tu hrá človeka, ktorý možno sedí vo väzení za zločin, ktorý nespáchal. A je na autorke podcastov, aby odhalila ako to naozaj je.

Servant

Psychologický thriller, ktorý prináša dej rozdelený do polhodinových epizód. Mladú rodinu v nej postihne tragická smrť čerstvo narodeného dieťaťa. Rozhodnú sa preto prekonať túto udalosť svojsky. Ako súčasť “terapie” si kúpia bábiku, ktorá má byť náhradou dieťaťa.

Dickinson

Štylizované rozprávanie životného príbehu Emily Dickinson, nepochopenej  dospievajúcej americkej poetky.

For All Mankind

Preteky vo vesmíre v štýle “čo ak?”. Namiesto Američanov sa ako prví poprechádzajú v roku 1969 po Mesiaci Sovieti. NASA to však nevzdáva a tak závod pokračuje.

Ghostwriter

Deti a knihy sú hlavnými protagonistami rebootu tejto známej detskej záležitosti. Duch postupne hlavným hrdinom predstavuje literárne klasiky veľmi živým spôsobom a na nich je, aby sa popasovali so záhadami, ktoré sa k nim viažu.

Helpsters

Seriál pre deti, ktorý obsahuje aj edukatívný rozmer. Autorsky za ním stojí rovnaký tím ako pri Sesame Street.

The Morning Show

Dráma z prostredia televízneho vysielania. Príbeh začína vo chvíli, keď známu tvár TV stanice hlásateľa Mitcha Kesslera (Steve Carell) obvinia zo sexuálneho obťažovania a prepustia. Stoličku nemá istú ani  skúsená moderátorka a Kesslerova kolegyňa Alex Levy (Jennifer Aniston), ktorá o miesto v show bojuje s nováčikom Bradley Jacksonovou (Reese Witherspoon).

Oprah’s Book Club

Známa americká moderátorka prichádza so svojim knižným klubom na Apple TV.

See

Postapokalyptické kulisy sú miestom, kde zvyšky ľudstva trpia slepotou a bojujú o prežitie v nehostinnej divočine. Po narodení dvojičiek, ktoré však slepé nie sú, sa kráľovná celej populácie obáva o svoju moc a tak vypukne vojna. V hlavnej úlohe sa v seriáli predstavil aj Jason Momoa.

Snoopy in Space

Animák s ikonickým psom Snoopym. Tentoraz sa rozhodne stať astronautom.

Filmy

Hala

Príbeh o dievčati, ktorá sa pokúša nájsť rovnováhu medzi slobodným životom tínedžerky a svojimi moslimskými koreňmi.

The Elephant Queen

Dokument, ktorý ponúka pohľad na putovanie slonov naprieč Afrikou. Ústrednú rolu má Athena, slonica, ktorá stojí na čele stáda. Dokumentaristi strávili zberom záberov 4 roky.

komentáre
  1. Zdravíme, vďaka za upozornenie. For All Mankind sa skutočne ocitol v popise k seriálu Dickinson. Chybu sme napravili.

    Morning Show sme zatiaľ nevideli a zdá sa, že sme sa trošku zamotali v oficiálnej synopse príbehu. :-) Ako sa páčil vám? Sledujete aj niečo ďalšie?

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť