Súťažte s MacBlogom o vecné ceny

Pripravujeme pre váš ďalšiu súťaž, opäť na našom Instagrame. Súťažili sme už o slúchadlá Apple AirPodsBeats EP.
Čo môžete vyhrať tentoraz? To bude závisieť od vás. Dajte nám v komentári vedieť, o čo by ste najradšej súťažili.

Medzitým nezabudnite sledovať MacBlog na Instagrame.
Ďalšie informácie už čoskoro.

komentáre
  1. Uz sa neposerte z tych AirPods. Ved je to nepohodlne ako svina – je to potrebne kazdu chvilu nabijat v blbej krabicke, a tu krabicku nabijat predtym. A ked vam to vypadne z usi niekde v plnom autobuse, pri bicyklovani v lese alebo pri prebehovani cez frekventovanu cestu, tak to je uz len zabava. 😆😆😆 Dratove sluchadka su uzivatelsky ovela pohodlnejsie.

    0
    0
  2. @DusanK dovoluju si oponovat. Airpods drží dobře, nepadají ani za běhu, při jízdě na kole a ani v autobuse. Krabičku dám nabíjet jednou za čas a sluchátka se nabíjí přirozeně, když je sundám (nemám potřebu poslouchat víc jak 4 hodiny v kuse, to by mě praskla hlava z toho…). Myslím si, že za poslední dobu to je jeden z nejpovedenějších produktů Apple. Jediná jejich nevýhoda je, že je má každej. Rozhodně nesouhlasím s argumentem, že sou drátový sluchátka pohodlnější? Čím? Že drát vytahuje sluchátko z uší? Že se drát pořád někde plete? Při běhání lítá ze strany na stranu? Nevidím v drátových sluchátkách na této úrovni mnoho věcí do plusu oproti bezdrátovým…

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.