Sledujte It’s Show Time event dnes o 18:00, livestream už beží

Apple dnes o 18:00 započne novú éru plnú služieb. Okrem konkurencie Netflixu chystá aj predplatné magazínov a možno aj hier.

Dnes o 18:00 nášho času sa Tim Cook postaví na pódium Steve Jobs Theatre v Apple Parku a odštartuje prvú tohtoročnú prezentáciu. Sledovať to budete môcť tradične cez livestream na apple.com. Netradičné však je, že Apple už svoje prázdne auditórium odvčera streamuje na webe.

Sledujte náš liveblog na tomto odkaze

Prázdne sedačky a zhasnutú obrazovku sem tam preruší personál zametajúci pódium alebo nastavujúci mikrofóny. Občas sa na plátne objaví krátka video/audio nahrávka, konverzácia v iMessage s Timom Cookom alebo (v čase písania článku) Apple Maps navigácia. Do Cupertina sa dokonca snažil dovolať sám Captain America, avšak bohužiaľ neúspešne. 

Pre viac info o tom, čo chce Apple predstaviť, si prečítajte naše krátke zhrnutie. Podľa najnovšej správy od Bloombergu nás možno čaká dokonca aj predplatné pre videohry z App Storu. Za mesačný poplatok by ste tak dostali neobmedzený prístup k vybraným mobilným hrám.

Pre tých, ktorí nemajú prístup k živému vysielaniu pripravujeme aj liveblog na našom webe. Samozrejme sa na MacBlog.sk môžete večer tešiť na správy ohľadom všetkých predstavených noviniek. Nezabudnite nás sledovať na FacebookuTwitteri.

komentár
 1. tento event len ukazkovo potvrdil, ze hardware je u Apple az na uplne poslednom mieste, uz takmer hraniciaci s nezaujmom.
  ak sa potvrdia spravy a apple coskoro nahradi intel cpu vlastnym arm, bude to zaverecna..
  ipady, iphony, kreditky, lifestyle casopisy.. lunapark pre juvenile brainless creatures..
  smutne, co tito sudruhovia z apple urobili.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť