Nový iPhone: vyššie rozlíšenie kamier, stále Lightning konektor

iphone xi 2019 compareraja 3 600x338 - Nový iPhone: vyššie rozlíšenie kamier, stále Lightning konektor

Známy leaker Steve Hemmerstoffer zverejnil ďalší render novej generácie iPhonu. Ukazuje zvláštne umiestnenie zadných kamier.

Pred niekoľkými dňami Hemmerstoffer (známy na Twitteri ako @OnLeaks) zverejnil render trojice zadných fotoaparátov na údajnom novom iPhone. Usporiadané boli spolu s bleskom do štvorca a úprimne… nevyzerajú príliš vábne.

Teraz prišiel s ďalším dizajnom, o ktorom tvrdí, že ide o druhý z raných prototypov nového telefónu. Označuje ho ako iPhone XI a podobne ako prvá verzia, aj tento disponuje trojicou objektívov, tentoraz však usporiadaných do radu v strede tela. Blesk je pritom umiestnený v podobe prstenca okolo stredného fotoaparátu.

iphone xi 2019 compareraja 1 - Nový iPhone: vyššie rozlíšenie kamier, stále Lightning konektor
Ak by takto vyzeral nový iPhone, išlo by o výrazný odklon od predošlých modelov.

Indický server CompareRaja, ktorý rendery zverejnil podotýka, že ide o dva funkčné prototypy a vo finálnom produkte uvidíme zrejme len jeden z týchto dizajnov. 

Čo sa týka technických špecifikácií, leak spomína napríklad vyššie rozlíšenie všetkých fotoaparátov. Predná selfie kamera by mala narásť zo 7 na 10 megapixelov, pričom dva zo zadných fotoaparátov by mali mať rozlíšenie 10 a 14 megapixelov. Na aktuálnom iPhone XS majú široký aj telefoto objektív rovnaké rozlíšenie 12 megapixelov. Detaily o tretej šošovke sa nespomínajú.

Okrem toho sa hovorí o mierne užších rámikoch okolo displeja a vďaka kompaktnejšej veľkosti TrueDepth senzorov aj o niečo menšom výreze. Ďalšou novinkou by mala byť väčšia batéria. V neposlednom rade by mal iPhone aj naďalej ostať na Lightning konektore, narozdiel od nového iPadu s USB-C. To by však bola celkom škoda.

iphone xi 2019 compareraja 2 - Nový iPhone: vyššie rozlíšenie kamier, stále Lightning konektor

Zdroj: CompareRaja
Viac článkov na tému

Zatiaľ žiadne komentáre

Pridať komentár

Inzercia

Partneri

Send this to a friend