Nový iPad Pro by mal doraziť v prvej polovici roku 2020

Podľa analytikov by nový model tabletu mal priniesť funkciu 3D sensing umiestnenú v rámci zadného fotoaparátu.

Novinka by tak mala možnosť merať hĺbku priestoru a čas, ktorý je potrebný na odrazenie svetla od objektov. Vďaka tomu bude možné generovať 3D mapu priestoru. Pokiaľ ide o zadný fotoaparát, zariadenie by malo disponovať dvojicou objektívov a aj nový senzor pre rozšírenú realitu.

Okrem iPadu Pro by mohol v rovnakom časovom horizonte doraziť aj nástupca iPhonu SE. Pravdepodobne sa oboch noviniek dočkáme v marci, kedy Apple zvykne robiť event.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.