iPhone 12 Pro s 6GB RAM a SE2 začne produkciu vo februári

Informácie vychádzajú z odhadov analytikov, ktorí absolvovali stretnutia s výrobcami Apple komponentov.

Podľa ich záverov by Pro a Pro Max varianty nadchádzajúcej generácie iPhonu mali disponovať 6GB RAM pamäte, čo je o 2GB viac ako pri aktuálnych modeloch. Základný model ostane pri 4GB. Nová generácie smartfónov by mala podporovať 5G.

Pokiaľ ide o cenovo dostupnejší iPhone, ktorý má pracovný názov SE2, jeho výroba by mala odštartovať už počas februára 2020. Dizajnovo by mal pripomínať iPhone 8, s 4,7 palcovým displejom, Touch ID, A13 čipom a 3GB RAM.

Predstavenia oboch noviniek by sme sa mohli dočkať v obvyklých termínoch – iPhone 12 v septembri a SE2 už niekedy v marci.

komentáre
  1. SE 2 – tazka a velka lopata… Nechapem, ze preco neostali pri velkosti povodneho SE. To kazdemu hrabe, ze chce velke a tazke telefony, ktore sa nezmestia do vrecka.

    0
    0
  2. Nedava me logiku, proc by v iPhone 8 vymenili streva a prodavali ho pod jinym jmenem jako iPhone SE, kdyz ta 8 je vykonove dostacujici za pomerne slusny prachy..

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.