iPhone 11: prvé recenzie zo sveta

Nový model iPhone sa už čoskoro dostane do predaja. Predtým sa však už stihol ocitnúť v rukách recenzentov po celom svete. Tu je výber ich hodnotení.

TechCrunch

Night mode nového iPhone 11 je skvelý. Funguje výborne a v porovnaní s inými low-light fotoaparátmi je jeho expozícia a poňatie farieb naozaj to najlepšie.

The Verge

iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max predstavujú jedny z najvyváženejších a najvýkonnejších telefónov, ktoré Apple (alebo hocikto) vyrobil. Disponujú vynikajúcou životnosťou batérie, procesormi, vďaka ktorým v hre budú nasledujúce roky ako aj úžasný displej a nový fotoaparát, ktorý prekonáva všetky ostatné telefóny, a ktorý by sa mal koncom roka dočkať ešte sľúbeného softvérového vylepšenia.

Mashable

Softvér v spojení s foto hardvérom je tým, čo odlišuje fotoaparát iPhone 11 Pro od zvyšku trhu a umožňuje dokonale hladkú súhru troch šošoviek.

Esquire

Všetky nové iPhone vám umožnia nakrúcať video v 4K a 60 snímkov za sekundu. Výsledkom sú skutočne ostré zábery vo vysokom rozlíšení, ktoré vás ohromia hladkým pohybom na obrazovke. Navyše, nástroje pre úpravu videa vám umožnia strihať a robiť korekcie videa spôsobom, na aký ste boli zvyknutí pri fotkách.

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?
pokračovanie článku

Čo chystá Apple na túto jeseň?

Už onedlho nás čaká predstavenie viacerých noviniek, ku ktorým vám teraz prinášame čerstvé info. Na čo sa môžete tešiť?