Facebook Messenger dostáva tmavý mód, ako ho aktivovať?

Facebook Messenger dostal v najnovšej aktualizácii tajnú funkciu. Ako sa dá aktivovať tmavý mód?

Funkciu objavil Redditor u/FusionxGamerz a ide o pekne schovanú záležitosť. Niektorí používatelia hlásia, že tmavý mód mali vo svojej apke už mesiace, teraz si ho však môžu aktivovať všetci. 

Najprv sa uistite, že máte stiahnutú najnovšiu verziu aplikácie. Potom stačí, ak niekomu (alebo aj sami sebe) pošlete emoji mesiaca ????. Mala by sa zjaviť animácia a vyskakovacie okno ohľadom odomknutej funkcie. Teraz už len stačí prejsť do nastavení, kde by sa mala navrchu objaviť nová možnosť.

Funkcia je dostupná na iOS a údajne aj na Androide. Že by išlo o predzvesť iOS 13? Nový operačný systém bude predstavený v júni a povráva sa, že po vzore macOS ponúkne celosystémový tmavý režim.

facebook messenger tmavy mod

komentár
  1. Pekne, takze messenger monitoruje co pisem :)
    Uz viem, preco sa mi zacala na FB zobrazovat reklama na zlatnictva, obrucky a podobne sperky, par dne potom.. co som niekomu do spravy napisal par slov o zlate ????????????

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aké hry podporujú Apple M1?

M1 Pro a M1 Max svojím výkonom určite ohúria. Ako sa ale správajú nové čipy z dielne Apple pri hrách? Tie sú, takisto ako iné komplexné programy náročné na hardvér, aj keď trocha iným spôsobom. Ako si nové čipy M1 dokážu poradiť s hrami a aké výkony dosahujú pri viacerých AAA herných tituloch?