Čo Apple chystá pre AR headsety?

Nové zariadenia sa má podľa dostupných informácií objaviť už budúci rok. Objavujú sa však aj informácie, podľa ktorých si na novinku počkáme dlhšie. Značka však údajne už teraz pripravuje aj vylepšenia, ktoré budú nasledovať v rokoch po uvedení headsetu na trh.

Apple má v pláne prdstaviť headset pre rozšírenú realitu v roku 2022. O rok nato by mal prísť aj facelift, vďaka ktorému by malo zariadenia získať elegantnejšiu podobu. Táto časová os mala byť prezentovaná zamestancom v októbri, takže informácia znie dôveryhodne.

Funkcie, ktoré by mal medzi nimi napríklad funkcia 3D skenovania či pokročilej detekcie ľudí. Podľa reportu z prezentácie má headset pripomínať Oculus Quest od Facebooku, ale s kompaktnejším dizajnom. Apple zároveň má klásť dôraz na použitie látok a ľahkých materiálov pre zaručenie komfortu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.