Apple Special Event už dnes o 19:00

Už za pár hodín Apple predstaví tohtoročnú ponuku iPhonov a nové Apple Watch. Sledujte prenos z Cupertina spolu s nami na MacBlogu.

Apple bude ako vždy prezentáciu vysielať naživo na svojom webe (sledovať môžete aj na dedikovanom kanáli svojej Apple TV a dokonca aj na PC s prehliadačom Microsoft Edge).

Pre tých, ktorí nemôžu (alebo nechcú) sledovať prenos, máme pripravený aj jeho živý prepis v podobe liveblogu. Nájdete ho na tomto odkaze.

Samozrejme nás môžete sledovať aj na sociálnych sieťach (odkazy v pravom paneli) a večer sa môžete tešiť na prehľadnú sumarizáciu v podobe článkov na webe MacBlog.sk. Všetky relevantné k dnešnej prezentácii nádjete v tejto sekcii.

komentár
  1. prepis? ja ze budete imitovat prezentaciu akurat v slovencine .. v nejakom malom mestskom divadle by ste mohli zahrat predstavenie, napodobnit pohyby, gestikulaciu co vy na to :) mozno by sme prisli ako fanusikovia hikat a tlieskat do obecenstva :)

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
Apple GPT
pokračovanie článku

Apple chystá drastický upgrade Siri, za všetko môže nečakaný úspech ChatGPT

Najväčšiu vlnu ošiaľu už má GPT za sebou, neznamená to však, že sa na technológiu zabudlo. Hoci drvivá väčšina ľudí si technológiu len vyskúšala, pokročilí boti typu ChatGPT sú dnes využívaní profesionálmi, napríklad programátormi na vyhľadávanie chýb v kóde alebo analytikmi na pomoc pri vyhľadávaní informácií v mori internetu.