Apple Special Event už dnes o 19:00

Už za pár hodín Apple predstaví tohtoročnú ponuku iPhonov a nové Apple Watch. Sledujte prenos z Cupertina spolu s nami na MacBlogu.

Apple bude ako vždy prezentáciu vysielať naživo na svojom webe (sledovať môžete aj na dedikovanom kanáli svojej Apple TV a dokonca aj na PC s prehliadačom Microsoft Edge).

Pre tých, ktorí nemôžu (alebo nechcú) sledovať prenos, máme pripravený aj jeho živý prepis v podobe liveblogu. Nájdete ho na tomto odkaze.

Samozrejme nás môžete sledovať aj na sociálnych sieťach (odkazy v pravom paneli) a večer sa môžete tešiť na prehľadnú sumarizáciu v podobe článkov na webe MacBlog.sk. Všetky relevantné k dnešnej prezentácii nádjete v tejto sekcii.

komentár
  1. prepis? ja ze budete imitovat prezentaciu akurat v slovencine .. v nejakom malom mestskom divadle by ste mohli zahrat predstavenie, napodobnit pohyby, gestikulaciu co vy na to :) mozno by sme prisli ako fanusikovia hikat a tlieskat do obecenstva :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?
pokračovanie článku

Čo chystá Apple na túto jeseň?

Už onedlho nás čaká predstavenie viacerých noviniek, ku ktorým vám teraz prinášame čerstvé info. Na čo sa môžete tešiť?