Things 3 pre iOS a Microsoft Office pre Mac dostávajú tmavý mód

Obľúbený to-do manažér na iOS a Office pre Mac získavajú podporu pre tmavý režim.

Things 3 vo verzii pre Mac už ponúkal tmavý mód s príchodom macOS Mojave v septembri, Teraz sa funkcia dostala taktiež na iOS, aj keď oficiálne ju Apple nevyžaduje. 

things 3 dark mode

Používatelia budú mať po novom na výber z troch rôznych rozhraní: svetlé, tmavé a čierne, ktoré sa nastavia buď manuálne alebo podľa aktuálneho jasu displeja na vašom iOS zariadení.

Things 3 stojí 10,99 eur vo verzii pre iPhone/Apple Watch a 21,99 eur vo verzii pre iPad. Zakúpiť si ich môžete na App Store.

[appbox appstore id904237743?mt=8] [appbox appstore id904244226?mt=8]

Podporu pre tmavý režim macOS Mojave pridal aj Microsoft so svojim kancelárskym balíkom: Word, Excel, PowerPoin a Outlook. Aktualizácia je dostupná ako pre predplatiteľov Office 365, tak aj pre majiteľov jednorázovej licencie Office 2019.

komentáre
  1. Vsimlibkste si jak na vsech screenshotech vse pekne ladi? Taky jsem byl zprvu nadsen tmavym modem, ale po zapnuti Safari a prvni web stranky jsem vystrizlivel. Prijde mi, ze oci zvykle na tmavy moc najednou dostanou sok. To same bude u Wordu, myslim. Za mne tedy urcite svetly mod a stahnout jas :).

    -p

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť