Vybrané Apple Watch modely v servise Apple vymieňa za novšie Series 1

Ak ste majiteľom pôvodnej generácie Apple Watch z roku 2015 a kvôli závade ich zanesiete do servisu, nečudujte sa, ak dostanete naspäť novší Series 1 model.

Spoločnosť totiž informovala svojich zamestnancov v kamenných predajniach, že vybrané modely pôvodných Watch môžu byť v prípade opravy vymieňané za Apple Watch Series 1 z minulého roku. Tie sú čo sa týka hardvéru totožné, Series 1 však obsahuje omnoho rýchlejší S2 čip, ktorý sa nachádza aj v druhej generácii hodiniek.

Výmena sa týka len hliníkových Sport modelov v striebornej, šedej, zlatej a ružovej farbe, a platí len v niektorých krajinách. V akých, to Apple už nešpecifikoval. Podľa komentárov používateľov na MacRumors takto Apple vymieňa staršie modely za nové už niekoľko týždňov.

Máte podobnú skúsenosť? Ak ste dostali Series 1 aj v niektorom v slovenských autorizovaných servisoch, dajte nám vedieť do komentára pod článkom.

komentár
  1. Vyzerá to lákavo, a je to pre mňa aj cenovo výhodné, ale nektorí po týchto Apple Watch túžia, ale nemajú na to financie, preto môžem vrelo odporúčiť túto stránku: kuponyzdrama.sk , ktorá i mne neraz pomohla. Dúfam že i vám pomôže.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť