Stiahnite si nové pozadia pre iPhone 8 a iOS 11

Spolu s množstvom nových informácií sa v dnešnom leaku finálnej verzie iOS 11 objavila aj plná sada čerstvých pozadí. Stiahnite si ich do svojho iOS zariadenia už teraz.

Celkom je k dispozícii až 20 nových pozadí, vrátane troch abstraktných (pravdepodobne pre trio nových iPhonov), fotografie Zeme za vidna a v noci, fotografia mesiaca a pol tucta krásnych obrázkov kvetín s výraznými farebnými prechodmi. V neposlednom rade sú dostupné aj jednoduché retro tapety evokujúce klasické dúhové Apple logo. A pre úplných minimalistov aj čisto čierne pozadie.

Práve posledné menované nenápadne naznačuje na OLED displej v novom iPhone 8/X, ktorý tak bude vďaka hlbokým čiernym odtieňom splývať s predným skleneným panelom.

Pozadia sú dostupné v rozlíšení 2706 x 2706 bodov a tak okrem iPhonov sadnú aj vášmu iPadu. Pre plné rozlíšenie kliknite na jednotlivé obrázky nižšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
Phil Schiller
pokračovanie článku

Phil Schiller nastupuje do dozornej rady OpenAI

Apple a OpenAI už skôr oznámili, že spoločnosti si nebudú navzájom nič platiť za to, že iOS 18 a macOS Sequioa ponúknu čiastočnú integráciu ChatGPT do svojho inteligenčného rozhrania. No zadarmo to predsa len nebude.