TechCrunch: SoundCloud dýcha z posledných síl, ostáva mu 50 dní

Tak sa zdá, že situácia v SoundCloud je mimoriadne zlá. Už minulý týždeň sme vás informovali, že spoločnosť odstúpila od jednaní s firmami ako Apple alebo Deezer, ktoré ju chceli odkúpiť a súčasne s týmto rozhodnutím firma uzavrela svoju kanceláriu vo Veľkej Británii, čím stratila 40% personálu.

Vedenie firmy komentovalo tento krok ako snahu o zachovanie nezávislosti, čo si vyžaduje menšiu reštrukturalizáciu.

A aká môže byť realita?

Server TechCrunch s odvolaním na svoje zdroje vraví, že spoločnosť je vo veľmi, veľmi zlom stave a má peniaze len na posledných 50 dní prevádzky. Takúto informáciu mali vysloviť zakladatelia Eric Wahlforss a Alex Ljung vo videohovore s investormi. Podľa ich slov práve toto prepustenie zabezpečilo, že spoločnosť vydrží nad vodou do začiatku 4. Kvartálu – ten začína o 50 dní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Takto sa Apple chystá potichu vyradiť Mac Pro z ponuky

Mac Pro bol dlhé roky definíciou toho najvýkonnejšieho, čo Apple kedy ponúkal. Profesionálni užívatelia sa mohli tešiť najmä z obrovských možností, ako počítač vylepšiť vďaka grafickým kartám a procesorom. Lenže prechod na Apple Silicon tieto možnosti obmedzil.
pokračovanie článku

Víkend plný darčekov v iStores: Druhá vlna výnimočných zliav štartuje už 28. novembra

Po úspešnej prvej vlne novembrových zliav prináša iStores - najväčší Apple Premium Partner na Slovensku - pokračovanie predvianočných akcií. Víkend plný darčekov prinesie atraktívne ceny na obľúbené Apple zariadenia a široký výber príslušenstva, aby si zákazníci mohli vybaviť darčeky výhodnejšie a bez predvianočného stresu.