Predaje iPhonu 8 nie sú vysoké, v US ho údajne predbehol starší iPhone 7

iPhone X je za rohom, čo sa značne prejavilo na predajoch iPhonu 8. Prebieha ho minuloročný model.

Podľa analytika z KeyBanc Capital Markets, ktorého cituje Reuters, sa v Spojených štátoch za uplynulé týždne predalo viac iPhonov 7, ako nových osmičiek. Dôvody sú jasné. Radikálny iPhone X sa dostane na trh už za približne dva týždne a množstvo nadšencov čaká práve naň.

Stáť však bude omnoho viac, ako sme zvyknutí, vďaka čomu sa veľa záujemcov o nový telefón obracia na lacnejšie modely. A iPhone 7, ktorý stojí v US o 150 dolárov menej, od novinky zas až tak odlišný nie je.

Bude zaujímavé sledovať, ako budú predaje trojice nových iPhonov vyzerať ku koncu roka. Predobjednávky na iPhone X začnú už koncom októbra, otázne však je, či bude Apple stíhať pokryť masívny dopyt.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.