Osviežte písma na svojom iPade a iPhone – písma z MyFonts pre vaše mobilné zariadenia

Mobilné zariadenie sú naozaj skvelá vec. Vďaka nim môžeme riešiť veľa vecí takpovediac za chodu. Odpovedať na dôležitý mail, či poznačiť si myšlienku, ktorá nám práve napadla, môžeme rovnako dobre v autobuse ako i v kancelárii. Niekoho však môže výber písiem, dostupných v aplikáciách, nudiť. Ak sa teda v tomto smere cítite obmedzení, ponúkame vám riešenie. Vlastne, MyFonts vám ponúka riešenie.

Želali ste si niekedy, aby ste si jednoducho mohli stiahnuť svoje obľúbené fonty a využívať ich v aplikáciách na mobilnom zariadení? Teraz sa to dá. Treba mať iba účet na MyFonts.

S ním môžete nainštalovať akékoľvek písmo, ktoré ste si kúpili alebo stiahli z MyFonts pre svoje zariadenie s iOS. Prístup k nemu budete mať kedykoľvek priamo v aplikácii cez font menu. Ako na to?

Vezmite do rúk iPad či iPhone a namierte si to do sekcie histórie vašich objednávok na MyFonts. Vyberte si font, ktorý chcete a stlačte modré tlačidlo Install on iPad, resp. Install on iPhone.

Vyskočí vám ďalšie okno, kde stačí kliknúť na Install a potvrdiť inštaláciu profilu. Následne je potrebné, aby ste reštartovali aplikáciu, v ktorej plánujete písmo používať. Následna je vybraný font zobrazený v ponuke písiem, pripravený na to, aby zaplnil vaše digitálne stránky.

zdroj: creativebloq.com, detepe.sk

Viac článkov na tému

2 komentáre

  1. Mirec píše:

    Síce pekné, ale za tú sumu čo tam ponúkajú?!?!?! Nie ďakujem.

  2. MacBlog píše:

    ceny fontov su rozne, su lacne, aj velmi drahe

    toto je skor pre profikov

Pridať komentár

Partneri

Inzercia

Send this to a friend