V nových reklamách na Apple Music si zahrali DJ Khaled, Naomi Campbell a Ray Liotta

Apple cez víkend debutoval dve nové reklamy na Apple Music. Objavil sa v nich hudobník a producent DJ Khaled po boku s modelkou Naomi Campbell a hercom Rayom Liottom.

V prvej z dvoch reklám, ktorú DJ Khaled zavesil na svoj Twitter účet, sa vo svojom Rolls Royce vezie so supermodelkou Naomi Campbell a púšťa jej svoju najnovšiu kolaboráciu s Drakeom, ktorá je dostupná exkluzívne na Apple Music.

V druhom klipe zas spolu s hercom Rayom Liottom navštevuje nechtové štúdio a vysvetľuje mu, že za desať dolárov môže mať pomocou služby k dispozícii tisíce a milióny skladieb.

https://youtu.be/M31xMfSafi4

Nejde o prvú spoluprácu Apple Music a DJa Khaleda – vo februári sa na službe spustila jeho vlastná Beats 1 relácia We the Best Radio Show. Apple so svojou kampaňou pokračuje v spolupráci s rôznymi celebritami, naposledy napríklad niekoľko reklamných spotov natočila speváčka Taylor Swift.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.