Stiahnite si trojicu nových Apple pozadí pre vaše iOS zariadenia

V rámci novo spustenej environmentálnej kampane Renew rozdáva Apple vo svojich predajniach kartičky s odkazom na web apple.com/thanks každému, kto sa rozhodol zrecyklovať svoje staré zariadenie. Na webe sa nachádza poďakovanie a tri exkluzívne “eko” pozadia pre váš iPhone a iPad.

Stránka je však dostupná pre všetkých a preto si prírodné pozadia od grafického dizajnéra Anthonyho Burrilla môžete stiahnuť aj vy. Stačí, ak web navštívite na svojom iOS zariadení a tapetu v plnom rozlíšení uložíte medzi fotografie.

Pozadia sú taktiež dostupné v .zip archíve v troch rôznych variantách – iPad (Mini/Air/Pro), iPhone 5/5s/SE a iPhone 6/6s a 6/6s Plus.

AB_nature-in-balance-iphone6plus-6splus AB_nature-in-harmony-iphone6plus-6splus AB_nature-in-us-iphone6plus-6splus

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.