Obaly BookBook sú dostupné už aj pre iPad Air 2, Mini 4 a čoskoro iPad Pro

Obľúbený obal na Apple zariadenia s unikátnym dizajnom pripomínajúcim starú knihu si budete odteraz môcť zakúpiť aj na svoj iPad Air 2, či Mini 4. Nové obaly sa tak pridávajú k verziám pre iPhone, Mac a staršie iPady.

Spoločnosť TwelveSouth taktiež oznámila, že pripravuje verziu pre 12,9-palcový iPad Pro, na ktorý už prijíma nezáväzné predobjednávky. BookBook pre väčší iPad navyše dostane novú polohu určenú na skicovanie a špeciálne vrecko na odloženie Apple Pencil. Do predaja sa dostane na jar 2016.

bookbook-ipad-air2

BookBook pre nové iPady je už dostupný na stránkach výrobcu. Ako je však zvykom, zaplatíte si za ne – verzia pre iPad Mini 4 stojí 69 dolárov a verzia pre iPad Air 2 79 dolárov. Nové obaly určite čoskoro nájdete aj u našich slovenských autorizovaných predajcov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.