Značka Breitling vyrába hodinky, ktoré sú kompatibilné s vaším iPhonom

Apple nie je jedinou spoločnosťou, ktorá sa rozhodla vyrábať drahé hodinky schopné komunikovať s vaším iPhonom. Luxusná značka Breitling sa rozhodla urobiť rovnaký krok vpred. Model B55 Connected je prvým pokusom o vytvorenie hodiniek, ktoré sa dokážu spárovať s iPhonom. O hodinkách informuje stránka iMore. Keďže tieto hodinky zatiaľ neposkytujú funkcie ako napríklad telefonovanie, je potrebné stiahnuť si aplikáciu, ktorá synchronizuje obsah vášho iPhonu s hodinkami.

Breitling iPhone

Analógový digitálny displej, synchronizácia dôležitých dát, akými sú nastavenia času, budík, nastavenia displeja, nočný režim a časové zóny, sú len niektoré z predností hodiniek B55 od značky Breitling. Na synchronizáciu s iPhonom využívajú Bluetooth LE, ale hlavné prvky hodiniek sú stále švajčiarske. Obsahujú dokonca aj „superquartz“, ktorý je špecifický pre značku Breitling a zaručuje presnosť a udržanie času.

Samozrejme, nejde o hodinky, ktoré budú priťahovať masy, ale je to veľmi zaujímavý produkt, po ktorom pokukuje nejeden človek. Zatiaľ nie je známe ako hlboko budeme musieť siahnuť do svojich peňaženiek, no blížiaca sa konferencia vo Švajčiarsku by nám to mala ozrejmiť.

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.