Zamestnanci Applu si spomínajú na Steva Jobsa krátkymi esejami

Steve Jobs by tento rok oslávil svoje 60-te narodeniny a uplynulý pondelok prešiel už štvrtý rok od jeho smrti. Tim Cook vzdal svojmu kolegovi česť prostredníctvom dlhého interného emailu pre zamestnancov, ktorý ste si už mohli prečítať aj na našej stránke.

K nemu sa tiež pridali ďalší traja zamestnanci Applu – šéf internetového softvéru a služieb Eddy Cue, šéf marketingu Phil Schiller a člen pôvodného Macintosh tímu, Bud Tribble. Všetci traja, vrátane Cooka, na internej sieti spoločnosti zverejnili eseje o tom, aký Steve bol a čo pre nich osobne znamenal. Krátke vyňatky z každej z nich zverejnil John Paczowski na stránke BuzzFeed.

eddy-cue-jobs-essay

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Nové 5D optické disky; sú lepšie ako Blu-ray?

Aktuálne je čoraz viac využívaný internetový priestor, ako ukladanie na disky. A niet sa čomu diviť. Veď za cenu 2€ mesačne vám Google One ponúka rozšírenie úložiska z 15 GB na 100 GB. Svoje dokumenty tak môžete mať stále pokope bez zháňania diskov. Alebo za 99.99€ na rok, či 9.99€ mesačne máte 2TB miesta. Nová technológia by to však mohla zmeniť a my by sme sa tak mohli vrátiť ku skladovaniu súborov späť do reálneho sveta.