Výsledky súťaže: Vyhrajte dve externé batérie!

Súťaž o dve externé batérie Epico sa už skončila. Podmienkou súťaže bolo pridanie komentára pod článok. Z nich sme vyžrebovali Zuzanu Ondo-EštokovúPavla Brusnického.

Srdečne blahoželáme.

Tiež sa vám vybije mobil práve v tú najnevhodnejšiu chvíľu? Keď si chcete spraviť fotku alebo rýchlo potrebujete nájsť nejakú informáciu. Rozhodli sme sa preto, že vás v tom nenecháme a usporiadame pre vás súťaž o dve externé batérie Epico!

Nie sú to pritom hocijaké batérie. Eloop by Epico E12 patria k tým najlepším na trhu. Ich kapacita je 11 000 mAh a bežný smartfón vďaka nej nebijete trikrát.

Môžete ju tiež použiť na dobitie vášho tabletu, hudobného prehrávača alebo GPS navigácie. Batéria tak nielen perfektne poslúži, navyše však aj pekne vyzerá.

Batérie do súťaže venoval internetový obchod Esperia.sk, ktorý predáva štýlové kryty, puzdrá a množstvo ďalšieho príslušenstva pre mobilné telefóny.

Chcete vyhrať jednu z dvoch externých batérií Eloop by Epico E12? Pridajte koment pod článok a v pondelok 2. novembra dvoch z vás vylosujeme. Prajeme veľa šťastia. :-)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť