Režisér Boyle si myslí, že “arogantný“ spôsob predstavenia filmu Steve Jobs uškodil

Slabé tržby filmu Steve Jobs, v hlavnej úlohe s Michaelom Fassbenderom, nie sú žiadnym tajomstvom. Počas novembra dokonca mnohé americké kiná masívne stiahli tento film z ich ponuky.

Režisér, Danny Boyle, prehovoril ohľadom finančného zlyhania jeho filmu, od ktorého sa ešte pred jeho predstavením očakávali obrovské zisky. V nedávnom vyjadrení sa Boyle nechal počuť, že zlyhanie je následkom “arogantnej” stratégie predstavenia filmu. V Business Insider sa Boyle vyjadril, že: “Boli sme arogantní pri vypustení filmu veľmi široko a skoro.”

Steve Jobs zarobil za otvárací víkend len 7,3 mil. amerických dolárov, čo je veľké sklamanie oproti očakávaným 15 mil. dolárov. Aj kvôli tomuto bol Steve Jobs stiahnutý z viacerých kín v USA.

Film bol od začiatku vystavený veľkej kritike zo strany Jobsovej rodiny, ale najmä od jeho manželky Laurene Powell Jobs. Apple bol takisto proti snímke.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.