Posledný júlový deň začína predaj Apple Watch v troch nových krajinách

Apple Watch sa už približne o týždeň začnú predávať v troch nových krajinách. V piatok, 31. júla, začína ich oficiálny predaj na Novom Zélande, v Rusku a v Turecku. V poslednej menovanej krajine, v Turecku, si budú môcť zákazníci vyzdvihnúť Apple Watch aj v jednom z dvoch oficiálnych Apple obchodov v Istanbule – Zorlu Center alebo Akasya Shopping Center. Tri nové krajiny sa tak pridávajú do zoznamu s už viac ako 20 krajinami, kde si môžete oficiálne kúpiť Apple Watch. Kedy začne predaj na Slovensku a v Českej republike však stále nevieme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Teraz je ten správny čas na upgrade iPhonu

Ak používaš iPhone staršej generácie, pravdepodobne už cítiš, že nastal čas na zmenu. Výkon, fotoaparát, výdrž batérie či úložisko – to všetko dnes zohráva väčšiu rolu než kedykoľvek predtým. iStores, najväčší Apple Premium Partner na Slovensku, prináša možnosť, vďaka ktorej si môžeš nový iPhone zaobstarať výhodnejšie než si myslíš.
Apple AirTag (2026)
pokračovanie článku

Apple predstavil AirTag 2. generácie

Apple dnes predstavil AirTag druhej generácie, nástupcu šikovného lokátora z roku 2021. Okrem dlho očakávaných noviniek prináša aj príjemné prekvapenie v podobe zachovanej ceny.