Pokračovanie najlepšej iOS hry z roka 2013 je konečne tu

Vývojári najlepšej iOS hry z roka 2013 Badlandy 2 vydali jej pokračovania. Poteší to nejedného hráča. Pred Vianocami sa ale stihli objaviť ešte aj nové herné tituly pre iOS.

Badlandy 2

Pokračovanie hry, ktoré vyhrala v roku 2013 Apple iPad Game of the Year, je teraz k dispozícii cez App Store pre iPhone a iPad za 4,99 EUR. Druhý diel tejto fantasy dobrodružnej hry prichádza práve v čas pred Vianocami a prázdninami. Tešiť sa môžete na divokú jazdu po tmavej neznámej pustatine plnej lávy, oleja, ostrých predmetov a ďalších prekážok, ktoré na ceste stretnete.

Vydanie pokračovania prišlo aj pre výborne hodnotenú hru Swing Copters 2 od vývojára Flappy Bird, ktorú si stiahnete cez App Store zadarmo.

Medzi nové tituly, ktoré svoje vydanie stihli ešte pred obdobím Vianoc, sú Scribblenauts Unlimited, Cut the Rope: Magic, Gods of Rome a ďalšie.

Pridaj komentár
You have to agree to the comment policy.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Na ktorých Macoch spustíte macOS Big Sur?

Nová verzia operačného systému, ktorú Apple predstavil na WWDC, má byť jedným z najväčších redizajnov od predstavenia Mac OS X. Tu je prehľad zariadení, na ktorom ho môžete vyskúšať. Jeho vydanie pre verejnosť sa odhaduje na jeseň.