Nové Apple príslušenstvo využíva pripojenie cez Lightning na nabitie batérií

Podľa očakávaní, Apple posunulo vpred nie len svoju líniu stolových počítačov iMac, ale aj príslušenstvo, ktoré k nemu ponúka. Apple Magic Keyboard bude teraz dokonca spolupracovať aj s iOS. Nový Magic Trackpad 2 má vlastnosť Force Touch, podobný ako majú Apple Wach alebo ako 3D Touch na zariadeniach iPhone 6s a 6s Plus. Nová klávesnica a Trackpad majú nižší profil vďaka využívaniu nabíjateľných batérí, ktoré nahradili klasické AA.

Všetky nové verzie Apple príslušenstiev sú teraz nabíjateľné cez Lightning. Medzi tie patrí, okrem nových Magic Trackpad 2, Magic Mouse 2 a Magic Keyboard, aj Apple Pencil a ovládač na novú Apple TV. Výrobca deklaruje, že zariadenia sa dokážu nabiť za dve hodiny a nabité vydržia minimálne mesiac.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aké hry podporujú Apple M1?

M1 Pro a M1 Max svojím výkonom určite ohúria. Ako sa ale správajú nové čipy z dielne Apple pri hrách? Tie sú, takisto ako iné komplexné programy náročné na hardvér, aj keď trocha iným spôsobom. Ako si nové čipy M1 dokážu poradiť s hrami a aké výkony dosahujú pri viacerých AAA herných tituloch?