Najlepšia iOS aplikácia pre podcasty je teraz úplne zadarmo

Overcast je považovaná za najlepšiu iOS aplikáciu pre počúvanie podcastov. Ešte prednedávnom ste ale zato, aby ste mohli používať všetky jej funkcie, museli platiť. Marco Arment, vývojár aplikácie ale platený model zmenil na bezplatný. Odteraz nebude potrebné dodatočne nič nakupovať.

Aplikácia je teda poskytovaná aj s prémiovými funkciami úplne zadarmo, podporiť ju ale môžete dobrovoľným príspevkom 1 USD mesačne.

overcast1  overcast2  overcast3

Nová verzia Overcast 2.0 neuvoľnila iba existujúce funkcie, ale doplnila aj niekoľko noviniek. Pribudla 3D Touch podpora a možnosť streamovania podcastov, ktoré už nie je nutné pred vypočutím sťahovať do zariadenia.

Stiahnite si aplikáciu Overcast zadarmo z App Store.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.