Lightroom je odteraz pre iPad a iPhone zadarmo

adobe5 - Lightroom je odteraz pre iPad a iPhone zadarmo

Lightroom pre iPad a iPhone sú po novom úplne zadarmo, bez potreby dodatočného nákupu predplatného Creative Cloud alebo desktopovej verzie tohto softwaru. Tieto aplikácie boli aj predtým dostupné zadarmo, ale iba na istú dobu, dokým nevypršalo skúšobné obdobie.

,,Veľa ľudi využíva Lightroom najskôr na mobilných zariadeniach, preto sme im umožnili využívať ho na ich mobiloch alebo tabletoch tak dlho, ako chcú…” povedal Tom Hogarty, riaditeľ produktového manažmentu Adobe.

adobe1 - Lightroom je odteraz pre iPad a iPhone zadarmoadobe2 - Lightroom je odteraz pre iPad a iPhone zadarmoVedenia Adobe prechodom na bezplatnú verziu Lightroom pre mobilné zariadenia dúfa aj v posilnenie pozície Lightroom pre desktopy a záujmu o predplatné Creative Cloud.

adobe3 - Lightroom je odteraz pre iPad a iPhone zadarmo

Stiahnite si Adobe Photoshop Lightroom pre iPhonepre iPad zadarmo cez App Store.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
cover macblog 74 380x220 - Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11
pokračovanie článku

Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11

Apple v nedávnej aktualizácii svojho iOS pridal možnosť vypnúť sledovanie polohy. Stalo sa tak po tom, čo sa viacerí sťažovali, že…
246x0w 246x220 - Na App Store sa objavila aplikácia DoubleTake
pokračovanie článku

Na App Store sa objavila aplikácia DoubleTake

Ešte na iPhonovom evente v septembri nám Apple ukázal demo aplikácie FiLMiC Pro. Táto aplikácia sa odlišuje skvelou funkciou,…