Je Apple tak veľký, že nemôže zlyhať? 

14510 10117 watchsetup 151007 l - Je Apple tak veľký, že nemôže zlyhať? 

Na stránke WatchAvare bola uverejnená zaujímavá úvaha Andyho Fausta, ktorý reagoval na článok Charlesa Arthura z The Guardianu: “Apple sa môže stať obeťou vlastného úspechu.”

,,Takýto nadpis použil Arthur pri vyjadrení sa na margo Apple Watch. Domnieva sa, že spoločnosť Apple nevie nájsť “novú veľkú vec”,” napísal Andy Faust.

To je však podľa A. Fausta mylná premisa, pretože nemožno očakávať, že každá “nová veľká vec” bude mať väčší úspech ako tá predchádzajúca – v tomto prípade smatfón – iPhone. Smartfón Apple je však len na začiatku svojej cesty a prezentuje túžbu ľudí, ako chcú medzi sebou komunikovať.

Všetky ostatné produkty ako Apple Watch alebo iPad nie sú schopné nahradiť iPhone v tomto zmysle. Preto má iPhone jedinečné postavenie, ktoré, ak by si niekto myslel, že môže byť nahradené iným produktom, tak sa mýli. Odvetvie iPadov sa rozrastá (aj iPad samotný), ale nikdy nebude konkurovať iPhonu. ,,A prečo by mali Apple Watch?” pýta sa na záver Andy Faust.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
MacBook Air 2020
pokračovanie článku

Apple predstavil nový MacBook Air a Mac mini

Apple dnes okrem nového iPadu Pro predstavil aj nový MacBook Air a mierne aktualizoval Mac mini. Keby sme to mali zhrnúť, majitelia nového modelu sa môžu tešiť na dvakrát viac výkonu, dostupného úložiska a novú klávesnicu Magic Keyboard, známu zo 16" MacBooku Pro.