Jailbreak iOS 8.4 aj pre Mac OS X

jailbreak mac ios8.4 00 - Jailbreak iOS 8.4 aj pre Mac OS X

The TaiG  jailbreak group vydali novú verziu svojho populárneho nástroja, ktorý umožňuje už aj používateľom OS X jailbreaknúť akékoľvek zariadenie iPhone, iPad alebo iPod Touch s operačným systémom iOS 8.4.

 

Jailbreak umožňuje spúšťať neoficiálny softvér a pristupovať k súborovému systému na iOS zariadeniach. Vynárajú sa s tým aj potencionálne problémy a preto je odporúčaný skôr pre skúsených používateľov. Taktiež Apple vám nemusí uznať záruku, pokiaľ je problém s vašim zariadením spojený s inštaláciou jailbreaku.

jailbreak mac ios8.4 01 600x444 - Jailbreak iOS 8.4 aj pre Mac OS X

Jailbreak je takzvaný „untethered” čo znamená, že funguje aj po reštarte zariadenia. Celý proces je veľmi jednoduchý. Najskôr je nutné vypnúť  v nastaveniach funkciu „Nájsť môj iPhone” a pripojiť ho s počítačom pomocou dátového kábla. Po spustení aplikácie stačí v nej zvoliť možnosť inštalácie Cydie a 3K Assistant balíka a po kliknutí na „Start” prebehne všetko automaticky. Pred samotným jailbreakom je odporúčané zálohovať vaše zariadenie.

 

Už skôr bola uvoľnená aj aplikácia pre operačný systém Windows pre jailbreak iOS 8.1.3, ktorá podporuje aj iOS 8.4. Utilitu pre Windows a aj pre OS X si môžete stiahnuť z nasledujúceho odkazu: http://www.taig.com/en/.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
MacBook Air 2020
pokračovanie článku

Apple predstavil nový MacBook Air a Mac mini

Apple dnes okrem nového iPadu Pro predstavil aj nový MacBook Air a mierne aktualizoval Mac mini. Keby sme to mali zhrnúť, majitelia nového modelu sa môžu tešiť na dvakrát viac výkonu, dostupného úložiska a novú klávesnicu Magic Keyboard, známu zo 16" MacBooku Pro.