iOS: Google Drive už aj s podporou 3D Touch a iPad multitasking

iOS aplikácia Google Drive slúžiaca na tvorbu, úpravu a ukladanie dokumentov online alebo offline prišla s aktualizáciou a doplnením niektorých funkcií.  

S čím novým prichádza?

Začiatkom tohto mesiaca prišiel Google Drive pre Android s podporou zdieľania notifikácií. S aktualizáciou je daná funkcia už aj pre iOS.

drive1 drive2 drive3

Predtým ste dostávali oznámenie o tom, že vám niekto nazdieľal dokument na váš e-mail. Teraz dostanete oznámenie o zdieľaní okamžite aj v Google Drive. Kliknutím na oznámenie môžete prejsť priamo na zdieľané súbory. Táto funkcia vám určite urýchli prácu.

Čo je iba pre iOS?

Po novom aplikácia funguje aj so Spotlight vyhľadávaním. Taktiež pracuje s 3D Touch pre iPhone 6s a iPhone 6s Plus. A konečne môžete pri práci s iOS Google Drive využívať Slide Over a Split View multitasking v iPade Air 2, iPade mini 4 a iPade Pro.

Google-Drive-iPad-Split-View

Aplikácie ja zadarmo na stiahnutie cez App Store a je pre iPhone, iPod touch a iPad minimálne s iOS 8.0.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.