Podľa stránok Re/code nebude nová očakávaná hudobná streamovacia služba od Apple k dispozícii zadarmo tak, ako je tomu u konkurencie. Služba má využiť potenciál Beats Music, súčasť akvizície Beats Applom. Bezplatné počúvanie je u konkurencie ako Spotify podporované reklamami, ktoré sa prehrávajú medzi piesňami. Ktokoľvek si tak môže zadarmo vypočuť celú rozsiahlu hudobnú kolekciu. Apple však údajne neplánuje pre svoju službu nič podobné ponúkať a mesačný poplatok by mal byť okolo 8 dolárov mesačne. K dispozícii bude úvodná skúšobná doba, avšak neskôr už nebude možné počúvať hudbu bez platenia. Apple má touto cestou pomôcť k zmene súčasného trendu bezplatného počúvania. Poslúcháčov majú k službe Apple prilákať interpreti, ktorí tu budú sprístupňovať novú hudbu skôr ako inde.

— Predchádzajúci
Java pre Mac obsahuje adware Ask.com
Následujúci —
Apple podujatie Spring forward s detailmi o Apple Watch už dnes večer
Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
Koniec školského roka v iStores: Nakupujte na splátky bez navýšenia a s bonusom až do 100 €
- 19. júna 2026
- pridaj komentár
Blíži sa záver školského roka, čo pre mnohých študentov a učiteľov znamená zaslúžený oddych, no zároveň je to ideálny čas na prípravu technologickej výbavy na ďalšie obdobie.
WWDC 2026: Tim Cook sa lúči s doposiaľ najlepšou softvérovou sadou
- 10. júna 2026
- 1 komentár
WWDC 2026 je výnimočná. Je to totiž posledná konferencia, ktorú uvádzal dlhoročný výkonný riaditeľ spoločnosti, Tim Cook. Už na jeseň ho totiž v roli CEO vystrieda John Ternus.
Rozjarený víkend v iStores prinesie 3 dni plné zliav na Apple zariadenia aj príslušenstvo
- 12. mája 2026
- pridaj komentár
Od piatka 15. mája do nedele 17. mája čaká na zákazníkov v iStores špeciálna akcia Rozjarený víkend. Počas troch dní môžete získať obľúbené Apple zariadenia, príslušenstvo aj produkty pre domácnosť za zvýhodnené ceny – online aj vo všetkých predajniach iStores na Slovensku.
Tim Cook končí, novým CEO Apple bude John Ternus!
- 21. apríla 2026
- pridaj komentár
Špekulovalo sa o tom v poslednej dobe naozaj výrazne. Aj v súvislosti s odchodom viacerých vysokopostavených manažérov spoločnosti Apple sa skloňoval možný odchod Tima Cooka z role CEO spoločnosti Apple. Známy bol pritom už aj jeho nástupca - John Ternus.
Motorbike Mode od Sygicu – otestovaný motorkármi, teraz pre všetkých!
- 4. apríla 2026
- pridaj komentár
Sygic GPS Navigácia, ktorá je medzi šoférmi osobnýchch áut už roky známa pre svoje pokročilé funkcie ako sú head-up displej, real-view v rozšírenej realite či rozpoznávanie dopravných značiek, vrátane režimu pre elektromobily, sa teraz rozšírila o nové používateľské rozhranie pre motocyklistov.
Apple prestal predávať Mac Pro
- 27. marca 2026
- pridaj komentár
Niekoľko mesiacov po správe, že Apple zvažuje stopnúť predaj svojho najvrcholnejšieho počítača, padlo definitívne rozhodnutie. Mac Pro končí.

komentár
Stream hudba Deezer je v Telekome za 4,99 Euro mesacne. Nad niecim podobnym od Apple by som uvazoval keby>
– sluzba bola sucastou iOs – nie ako aplikacia tretej strany
– naozaj VSETKY skladby by maly pocutelnu kvalitu AAC 128 ako v iTunes store
– sucastou by boli aj hudobne videa
– a mozno aj nieco navyse, co teraz este neviem pomenovat :-)