Elon Musk nemá nič proti Applu, zatiaľ však nie je fanúšikom Apple Watch

Elon Musk, šéf automobilky Tesla, už svoje výroky o Apple ako cintoríne pre zamestnancov jeho spoločnosti, o ktoré sa minulý týždeň podelil v rozhovore s nemeckým časopisom, stihol uviesť na pravú mieru. V dvoch piatkových tweetoch sa vyjadril, že proti Applu nič nemá a je rád, že majú v príprave vlastný elektrický automobil.

O ich hodinkách si však stále až taký istý nie je. Vyjadril však optimizmus, do tretej generácie by podľa neho mohlo ísť o sľubný produkt nielen po stránke dizajnu.

“Jony a jeho tím vytvorili krásny dizajn, no jeho fukcionalita zatiaľ taká lákavá nie je. Do verzie 3 však bude.”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iStores pozýva na slávnostné otvorenie novej predajne Apple Premium Partner v Europa SC Banská Bystrica

Milovníci Apple technológií sa majú na čo tešiť. Už 26. júna otvorí iStores v nákupnom centre Europa v Banskej Bystrici svoju novú predajňu v prestížnom štandarde Apple Premium Partner (APP). Pri príležitosti otvorenia čakajú návštevníkov atraktívne ceny na vybrané produkty Apple a príslušenstvo, súťaže o hodnotné ceny a zaujímaví hostia z rôznych oblastí kreatívy, biznisu a dobrodružstva.
Apple John Ternus Tim Cook
pokračovanie článku

Tim Cook končí, novým CEO Apple bude John Ternus!

Špekulovalo sa o tom v poslednej dobe naozaj výrazne. Aj v súvislosti s odchodom viacerých vysokopostavených manažérov spoločnosti Apple sa skloňoval možný odchod Tima Cooka z role CEO spoločnosti Apple. Známy bol pritom už aj jeho nástupca - John Ternus.