Apple kúpil start-up VocalIQ

Britský start-up VocalIQ vyvinul API umožňujúce vytvárať medzi počítačmi a ľuďmi prirodzenejší dialóg. Podľa informácií uvedených na stránke start-upu je novinka založená na 10-ročnom výskume prirodzeného jazyka, rozhodovania sa a vytvárania správ.

Snímka obrazovky 2015-10-05 o 10.35.54

Nie je presne jasné, načo všetko chce Apple technológiu využiť, ale je pravdepodobné, že rozhranie API použije pri zdokonalovaní Siri.

Podľa Finance Times existuje aj domnienka, že Apple bude technológiu využívať okrem iného aj pri vytváraní aplikácií pre automobilové projekty, pretože aj na túto oblasť sa start-up špecializuje.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Gmail, Netflix, LinkedIn: Unikli 3 miliardy užívateľských údajov

Gmail, Netflix či LinkedIn. Jeden z najväčších kyberútokov súčasnosti si so sebou odniesol citlivé údaje takmer 3 miliárd prihlasovacích emailov a hesiel. Užívateľom sa odporúča okamžitá zmena hesla, prípadne zapnutie ďalších bezpečnostných prvkov, ako je napríklad dvojzložkové overenie (2FA).
pokračovanie článku

Koniec iPhone 12 mini na dohľad?

Nová analýza od J. P. Morgan očakáva, že Apple môže čoskoro zastaviť výrobu najmenšieho modelu z poslednej generácie svojho smartfónu. Dôvod príliš neprekvapí.