Apple bude vo svojich obchodoch ponúkať kreatívne workshopy

Začiatkom nového roka bude Apple vo vybraných Apple Storoch ponúkať dva nové workshopy, tentokrát zamerané na kreatívnu tvorbu pomocou iOS zariadení. Konkrétne pôjde o kurzy umeleckej fotografie na iPhone a o kreslenie a maľovanie pomocou iPadu.

Workshopy nadväzujú na kampaň s názvom Start Something New, ktorú Apple znovu spustil na svojich stránkach. CNET tvrdí, že dostupné budú vo všetkých svetových Apple Storoch.

Ak budete začiatkom roka náhodou v najväčšom jablku, New Yorku, nezabudnite sa zastaviť v predajni na West 14th Street, kde sa 7. 1. budete môcť zúčastniť špeciálnej udalosti s umeleckou tématikou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.