Apple a Imagine Dragons spolupracujú v projekte na pomoc utečencom

Nemecká softvérová spoločnosť SAP práve v rámci humanitárneho projektu One4 oznámila spoluprácu s Apple a kapelou Imagine Dragons, s cieľom poskytnutia finančnej pomoci pre utečencov v Európe.

Imagine Dragons prostredníctvom iTunes vydali nový single I Was Me, pričom všetky zisky z jeho predaja poputujú priamo úradu na pomoc utečencom v OSN. Spoločnosť SAP taktiež projektu daruje 10 centov za každé z prvých piatich miliónov zakúpení piesne.

Spevák skupiny, Dan Reynolds, sa o motivácii, ktorá ich viedla zapojiť sa do projektu, podelil prostredníctvom krátkeho video klipu.

“Či už stiahnutím tejto skladby, alebo inými prostriedkami, dúfame, že ľudia po celom svete si všimnú vážnosť situácie a nájdu spôsob, ako pomôcť týmto rodinám v núdzi.”

Skladbu si môžete stiahnuť exkluzívne cez iTunes za 1,29€, dostupná je po celom svete.

Zo strany Applu pritom nejde o prvú iniciatívu na pomoc utečencom v kríze. Minulý mesiac spoločnosť prostredníctvom iTunes umožnila záujemcom darovať peniaze americkému červenému krížu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aké hry podporujú Apple M1?

M1 Pro a M1 Max svojím výkonom určite ohúria. Ako sa ale správajú nové čipy z dielne Apple pri hrách? Tie sú, takisto ako iné komplexné programy náročné na hardvér, aj keď trocha iným spôsobom. Ako si nové čipy M1 dokážu poradiť s hrami a aké výkony dosahujú pri viacerých AAA herných tituloch?