Ako zálohovať Apple Watch pri prechode na nových iPhone

Ak nechcete stratiť dôležité dáta v Apple Watch pri prechode zo starého iPhonu na nový, nezabudnite zrušiť párovanie s Apple Watch a zálohovať obsah.

Zálohovanie a zrušenie párovania s Apple Watch je celkom jednoduché. Otvorte aplikáciu Watch na iPhone, vyberte ,,Apple Watch” v ,,My Watch” menu a zrušte párovanie. Chvíľu to potrvá, pretože sa pred zrušením bude vytvárať automatická záloha obsahu na iCloud.

14510-10117-watchsetup-151007-l

Po tomto procese sa môžete pustiť do párovani Apple Watch s novým iPhonom.

Ak zabudnete zrušiť párovanie pred prechodom na nové zariadenie, nie je ešte všetko úplne stratené. Apple umožňuje obnovu dát zo zálohy. Zálohy ale nezahŕňajú informácie o kreditných či debetných kartách, zoznamy skladieb a niekoľko iných údajov.

14510-10116-watchsetup2-151007-l

To, čo by malo zostať zálohované sú napríklad Apple mapy, všeobecné nastavenia systému, Wi-Fi, jas, zvuk, nastavenia týkajúce sa hmatu, jazyka. Takisto sa zachová nastavenie e-mailu, kalendára, počasie či časová zóna.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?
pokračovanie článku

Čo chystá Apple na túto jeseň?

Už onedlho nás čaká predstavenie viacerých noviniek, ku ktorým vám teraz prinášame čerstvé info. Na čo sa môžete tešiť?