Koncom októbra sa začne predávať iPhone 6 v Česku a na Slovensku

Už je známy začiatok predaja iPhone 6 a iPhone 6 Plus. Apple to oznámil dnes vo svojej tlačovej správe. Aktuálne rozšírenie predaja sa týka 36 krajín, Slovensko je v poslednej vlne. Podľa oficiálneho vyhlásenia sa v piatok 17. októbra začne s predajom v Číne, Indii a Monaku. Vo štvrtok 23. októbra príde na radu Izrael a v piatok 24. októbra Česko, Grónsko, Malta, Poľsko, Južná Afrika, Francúzske Antily, Reunion. Vo štvrtok 30. októbra Bahrajn a Kuvajt. V piatok 31. októbra sa konečne dočká aj Slovensko. V tento deň sa začne s predajom aj v Albánsku, Bosne, Chorvátsku, Estónsku, Grécku, Guame, Maďarsku, Islande, Kosove, Litve, Lotyšsku, Macau, Macedónsku, Mexiku, Moldavsku, Čiernej Hore, Srbsku, Slovinsku Južnej Kórei, Rumunsku, Ukrajine a Thajsku.

komentáre
 1. To je pekne.

  No co sa tyka operatorov, konkretne ten ruzovejsi nez tie ostatne…
  tak dnes mi volal ujo od sluchadla a kedze vedia, ze mam zaujem o ip6, tak mi povedal, ze v predaji budu az zaciatkom januara, aj to len 2ks. tak som zvedavy…

  0
  0
 2. @amen: Dva kusy? ale no tak.

  Kazdy rok strasia tym ze dojde na Slovensko pod 10ks. Pred dvoma rokmi som bral 5ku v januari a nebol problem.

  0
  0
 3. To je sice pekne, ale zistite ako na tom budu nasi operatori. Stavim sa ze pred vianocami pride 200 kusov a vsetky si rozoberie managment telecomu a orange,

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
Gemini
pokračovanie článku

Kto prinesie vyspelú AI na iOS 18? Apple to nebude

Koncom minulého roka sa objavila správa, podľa ktorej Apple plánuje priniesť rozšírenú AI funkcionalitu na iPhone a ďalšie zariadenia. Výraznou premenou by si mala prejsť Siri, digitálna asistentka, ktorá už skôr zaostávala za konkurentmi, vo svete GPT je však ešte archaickejšia.