Philips sprístupnil vývojárom nástroje na tvorbu aplikácií kompatibilných so svetlami Hue

Včera ste sa mohli dočítať o aplikácii Ambify, ktorá dokáže prispôsobiť jas a farbu osvetlenia svetiel Philips Hue k aktuálne prehrávanej hudbe na iOS zariadení. Táto aj mnohé ďalšie aplikácie však neboli vybudované s oficiálnou podporou od Philipsu. To sa teraz mení, keďže Philips bezplatne sprístupnil API a SDK pre vývojárov, ktorí tak môžu jednoducho implementovať oficiálnu podporu svetiel Hue do svojich aplikácií. Môžeme preto očakávať, že vývojári prinesú množstvo zaujímavých využití pre iPhonom ovládané žiarovky od Philipsu, vrátane integrácie do domácich online zariadení.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple predstavil iPhone 17e

Apple nepredstavil iba nový iPad, ale aj nový iPhone 17e, ktorý oproti svojmu predchodcovi prináša viacero žiadaných vylepšení. A teraz bude dostupný aj v novej ružovej farbe.
pokračovanie článku

iOS 27 má priniesť „Snow Leopard“ moment na iPhone

Podarí sa to tento rok konečne Applu? Spoločnosť v priebehu posledných rokov prinášala na iPhone najmä nové funkcie a dizajnové prvky, pričom optimalizácia bola skôr druhoradá a prichádzala až v menších updatoch.