Counter-Strike: Global Offensive je už v predaji

Pokračovanie jednej z najúspešnejších online hier všetkých čias, Counter-Strike: Global Offensive, je už v predaji. Táto novinka prišla v rovnaký deň na Mac aj PC, dostupné sú aj verzie pre Playstation 3 a Xbox 360. Tak ako iné hry, aj Counter-Strike: Global Offensive podporuje Steamplay, s ktorým môžete prerušiť hru napríklad na PC v práci, a bez problémov pokračovať na tom istom mieste so svojím účtom na Macu doma.

Nakupovať môžete cez Steam, cena je 10,99 EUR.

komentárov
  1. piggee: suhlasim, grafika pekna, hratelnost slabsia nez source, zvuky zbrani skoro rovnake, nerealna strelba na dialku, nejdu mi vkladat mapy do hry- to ma nastvalo najviac lebo tych 8 ci 9 map co mame je dost malo, a viacej zbrani by bodlo

    0
    0
  2. zdravím, jakož to laik.. je možno si koupit pouze tuto variantu Counter-Strike: Global Offensive a hrát? nebo je třeba dokoupit základní část a toto je pouze rozšíření.. Děkuji

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

V roku 2024 vytvorilo 77 herných spoločností na Slovensku 83 hier

Slovenský herný priemysel pokračoval aj v roku 2024 v konsolidácií a miernom poklese. V minulom roku dosiahli spoločnosti tvoriace digitálne hry na našom území spoločne obrat 67,85 miliónov EUR. Momentálne na Slovensku pôsobí 77 herných spoločností, ktoré zamestnávajú 982 profesionálov, čo je o 35 menej oproti roku 2023.
pokračovanie článku

Blender je vo vývoji pre iPad Pro

Populárny modelársky nástroj Blender po rokoch konečne mieri na iPad Pro. Vyzerá to teda, že tablet od Apple bude konečne vhodnou voľbou pre 3D grafikov, ktorí sa nechcú obmedzovať iba na počítač.