Posúvajte hranice vašich možností a užívajte si nové zážitky za viac ako polovičné zľavy

Inzercia | Život netrvá večne. O to väčšiu túžbu máme spoznávať nové miesta, chute a zažívať niečo nové a doteraz nepoznané. Ak sa za podobného človeka považujete aj vy, teraz máte príležitosť zbierať zaujímavé zážitky a to dokonca s výhodnými zľavami, ktoré sme pre vás pripravili na stránkach Vykupón.sk.

Zľavové kupóny sú na Slovensku hitom už od minulého roka. Princíp je jednoduchý: špeciálna a časovo limitovaná ponuka sa aktivuje, keď o ňu má záujem dostatočný počet zákazníkov. Keď si zakúpite vlastný kupón, ostáva vám už len jediné: užiť si zábavu a oddýchnuť si pri výhodnej zľave či už sami, alebo v spoločnosti vašich priateľov.

Dobré ceny za služby a produkty však nie sú to najdôležitejšie – zákazníkovi sa snažíme odvďačiť atraktívnymi zážitkami zameranými na reštaurácie, bary, hotely, wellness centrá, spa, fitness či rôzne kultúrne podujatia, lekcie a kurzy, ktoré sú teraz omnoho viac dostupné. Ešte ste neskúsili thaiskú masáž? Čo tak na ňu ísť ešte tento mesiac po chutnom obede so zľavou 55%? Hovädzí stroganov a palacinku s malinami si môžete vychutnať už s dnešnou ponukou v reštaurácii Gullfoss len za 6,12 €. Program na večer v podobe drinkov či kultúrnych podujatí sa na stránkach Vykupón objaví čoskoro tiež.

Zábava a nové zážitky za viac ako polovičné ceny sa rozhodne oplatia – neváhajte ich s nami preto skúsiť už dnes! Navštívte stánky www.vykupon.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.