Posúvajte hranice vašich možností a užívajte si nové zážitky za viac ako polovičné zľavy

Inzercia | Život netrvá večne. O to väčšiu túžbu máme spoznávať nové miesta, chute a zažívať niečo nové a doteraz nepoznané. Ak sa za podobného človeka považujete aj vy, teraz máte príležitosť zbierať zaujímavé zážitky a to dokonca s výhodnými zľavami, ktoré sme pre vás pripravili na stránkach Vykupón.sk.

Zľavové kupóny sú na Slovensku hitom už od minulého roka. Princíp je jednoduchý: špeciálna a časovo limitovaná ponuka sa aktivuje, keď o ňu má záujem dostatočný počet zákazníkov. Keď si zakúpite vlastný kupón, ostáva vám už len jediné: užiť si zábavu a oddýchnuť si pri výhodnej zľave či už sami, alebo v spoločnosti vašich priateľov.

Dobré ceny za služby a produkty však nie sú to najdôležitejšie – zákazníkovi sa snažíme odvďačiť atraktívnymi zážitkami zameranými na reštaurácie, bary, hotely, wellness centrá, spa, fitness či rôzne kultúrne podujatia, lekcie a kurzy, ktoré sú teraz omnoho viac dostupné. Ešte ste neskúsili thaiskú masáž? Čo tak na ňu ísť ešte tento mesiac po chutnom obede so zľavou 55%? Hovädzí stroganov a palacinku s malinami si môžete vychutnať už s dnešnou ponukou v reštaurácii Gullfoss len za 6,12 €. Program na večer v podobe drinkov či kultúrnych podujatí sa na stránkach Vykupón objaví čoskoro tiež.

Zábava a nové zážitky za viac ako polovičné ceny sa rozhodne oplatia – neváhajte ich s nami preto skúsiť už dnes! Navštívte stánky www.vykupon.sk.

Viac článkov na tému
Diskusia k tomuto článku nebola povolená.

Partneri

Inzercia

Send this to a friend