Maďarská pošta predáva pamätné listy s poštovou známkou, na ktorej je vyobrazený Steve Jobs

Maďarska pošta si pripomína génia stojaceho nielen za Applom, Steva Jobsa, vydaním pamätných listín. Ich obsahom sú poštové známky s podobizňou Steva Jobsa, priložená je aj karta, na ktorej sú znázornené siluety pripomínajúce Stevove gestá. Súčasťou pamätnej listiny sú aj citáty týkajúce sa Steva od E. Rubika, maďarského architekta a tvorcu Rubikovej kocky. Poštová známka je výlučne na pamiatku a nemôže byť použitá na posielanie listov. V predaji ich bude celkom 5000 a cena je 1000 HUF (3,31 EUR).

komentárov
  1. Toto nie je známka.
    Známka musí mať uvedený názov štátu, hodnotu (alebo vyznačenú hodnotu poštovej služby).
    Je to len pamätná nálepka vydaná Maďarskou Poštou.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

V roku 2024 vytvorilo 77 herných spoločností na Slovensku 83 hier

Slovenský herný priemysel pokračoval aj v roku 2024 v konsolidácií a miernom poklese. V minulom roku dosiahli spoločnosti tvoriace digitálne hry na našom území spoločne obrat 67,85 miliónov EUR. Momentálne na Slovensku pôsobí 77 herných spoločností, ktoré zamestnávajú 982 profesionálov, čo je o 35 menej oproti roku 2023.
pokračovanie článku

Blender je vo vývoji pre iPad Pro

Populárny modelársky nástroj Blender po rokoch konečne mieri na iPad Pro. Vyzerá to teda, že tablet od Apple bude konečne vhodnou voľbou pre 3D grafikov, ktorí sa nechcú obmedzovať iba na počítač.