iPhone 5 bude podľa Wall Street Journalu predstavený už 4. októbra

Akcia, na ktorej Apple predstaví nasledujú generáciu iPhonu, sa má konať už o necelé dva týždne, štvrtého októbra. Informuje o tom technologický portál AllThingsD, spadajúci pod denník The Wall Street Journal, známy pre svoju serióznosť a dôveryhodnosť. Potvrdiť mu to mal zdroj, ktorého identitu All Things D neprezradil.

Takto by mohol vyzerať nový Apple smartfón podľa MacRumors.Októbrový  termín sa ako dátum uvedenia iPhonu 5 v médiách skloňuje už dlhšiu  dobu. O dátume hovoril údajne aj viceprezident amerického operátora AT&T.  Pred niekoľkými dňami riaditeľ France Telecomu novinárom  povedal, že začiatok predaja očakávajú podľa dostupných informácii  15. októbra. Dátum, kedy svet prvý raz uzrie nový telefón, ale doteraz  známy nebol.

Ako upozorňuje AllThingsD, bude to prvé veľké uvedenie produktu po odstupe Steva Jobsa z pozície výkonného riaditeľa a prvá veľká skúška pre Tima Cooka. Októbrová prezentácia bude udalosťou, „kde verejnosť získa prvý ucelenejší dojem z Tima Cooka a môže zároveň určiť tón pre Cookovu novú rolu,“ píše portál.

Viac článkov na tému

Diskusia je archivovaná, nie je možné prispievať.

Partneri

Inzercia

Send this to a friend